FAQ – Taniej Auto

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na popularne pytania.


Dlaczego nasze oferty są tańsze?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Zajmujemy się sprzedażą aut na co dzień od kilku lat, Państwo kupują auto raz na jakiś czas najczęściej jedno i to co kilka lat, My zamawiamy dla naszych klientów czasem kilkanaście w tygodniu, czasem kilka dziennie.
Dzięki temu nasze możliwości negocjacji są wyższe i ceny które oferujemy klientom są niższe.
Nasi partnerzy sprzedają dzięki Nam więcej, więc mogą sprzedawać Taniej!
Dlaczego jeszcze możemy sprzedawać taniej?

Nie prowadzimy salonu sprzedaży takiego jak dealerzy, dzięki czemu nie ponosimy ogromnych kosztów utrzymania takiego obiektu. Niestety nie zaoferujemy jazdy próbnej wybranym samochodem, co przy naszej szerokiej ofercie było by to mocno skomplikowane, aby posiadać każde auto z każdej sprzedawanej marki. Skupiamy się na tym, by klient dostał najlepsza ofertę na zakup swojego wybranego auta, a uzyskujemy to dzięki wspomnianej minimalizacji i optymalizacji kosztów własnych.

Kontakt

Jak u Nas kupować?

Możecie Państwo wybrać auto z naszych ofert dostępnych na stronie, profilu facebook, instragram czy też dostępne na naszym otomoto lub wysłać do Nas zapytanie o samochód, którego Państwo poszukujecie.
Nasze biuro znajduje się w samym centrum Polski, jeśli życzą sobie Państwo, aby Nas odwiedzić i z nami porozmawiać to zapraszamy szczegóły w zakładce kontakt

Jak wygląda współpraca z Nami?

1. Kontaktujecie się Państwo z Nami telefonicznie lub przez formularz ( odpowiedź maks. do 24h w dni robocze )
2. Wskazujecie Państwo auto, którym jesteście zainteresowani – można wybrać z dostępnych aut lub zamówić dowolną konfigurację samochodu.
3. W maksymalnie 48 h ( dni robocze ) przedstawiamy oferty cenowe na wybrane samochody.
4. Po akceptacji przez Państwa oferty i wskazaniu formy zakupu w przypadku kredytu, leasingu, najmu proponujemy propozycje na podstawie wybranych przez Państwa parametrów.
5. Przeprowadzamy cały proces uzyskania finansowania, zakupu auta.
6. Odbieracie Państwo samochód we wskazanym przez Nas salonie autoryzowanego dealera.
7. Na Państwa życzenie możemy dostarczyć auto pod wskazany adres.
8. Mogą Państwo wybrać dowolne dodatki do auta ( np. dodatkowe koła ), akcesoria lub usługi ( np. przedłużoną gwarancję )
9. Pozostajemy dla Państwa dyspozycji przez cały okres finansowania/użytkowania pojazdu.
10.W przypadku nowych aut importowanych do kraju, pomagamy i załatwiamy wszystkie formalności związane z zakupem.

Kontakt

Ubezpieczenie

Zakupiony u Nas samochód lub z naszą pomocą/finansowaniem mogą Państwo u Nas ubezpieczyć. Nasi doradcy zaproponują Państwu najlepsze i najtańsze rozwiązanie dopasowane do Państwa wymagań i potrzeb. Współpracujemy z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi na rynku.